ÖZEL HABER Haberleri Tümü

ŞAHBALLI’DAN BAŞKAN ŞAHİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 Asrın Ozanı olarak bilinen Kahramanmaraşlı ünlü sanatçı Hilmi ŞAHBALLI Anadolu Basın Yayın Birliği Kahramanmaraş Şubesini ziyaret ederek, Başkan Gökhan Şahin’e başarılar diledi.

Ünlü sanatçı Hilmi ŞAHABALLI yaptığı açıklamada önümüzdeki hafta Almanya, Fransa, Hollanda konserlerim var yurt dışına çıkmadan önce ailemi ve çok sevdiğim gazeteci çılgın kalem Gökhan ŞAHİN özlediğim için ziyarette bulundum, Ayrıca bol sohbet ederek kendilerine laik olan (SWAROVSKI) marka pırlanta taşlardan oluşan altın kaplama saati de hediye getirip kardeşimi onurlandırmaktan gurur duydum.

  Anadolu Basın Yayın Birliği Başkanı Gökhan ŞAHİN: Çok değerli hemşerimiz ve yakın dostum Hilmi abim yurt dışına çıkmadan ailesi ve dostlarını ziyaret için geldiği Kahramanmaraş’ta Anadolu Basın Yayın Birliği ziyaret ederek bizleri onurlandırdı, kendilerine bu nazik düşünce ve davranıştan dolayı teşekkür ederim dedi.

Anadolu Basın Yayın Birliği Kahramanmaraş Şube Başkanı Gökhan Şahin’de Ünlü Halk Ozanı Hilmi ŞAHBALLI’ YA Kahramanmaraş’ın yöresel lezzetlerine alışan hediye paketlerini takdim etti.

 

 

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz