ÖZEL HABER Haberleri Tümü

PAZARCIK'IN BOZDAĞ İLE KADERİ DEĞİŞTİ

 Kahramanmaraş'a Türkoğlu'ndan sonra en yakın ilçelerimizden Pazarcık değişimin adresi oldu.

Göreve geldiği 3 yıldır hizmet vermekte olan Yakup Hamdi Bozdağ makamında ziyaret eden Maraş Medya Merkezi Başkanı Fatih Nalbantbaşı ile birlikte söyleşi yaparak çalışmaları değerlendirdiler. 
Pazarcık ilçe belediye başkanı Yakup Hamdi Bozdağ göreve geldiği 3 yıl içerisinde ilçe merkezini ve eski adıyla köyler yeni adıyla mahallle olan en ücra köşedeki bölgelere hizmet atağı yaparak  yüzlerce kilometre asfalt,kilit parke döşetip öncelikle yol sorununu çözerek ilçeyle en uzak yerlere ulaşımı kolaylaştırdı.
Başkan Bozdağ ilçenin sadece yol,su,kanalizasyonun altyapı hizmetlerini bitirirken tüm cami,cemevi,okul gibi sosyal belediyecilik hizmetlerini götürürerek hizmette sınır yok dedi.
Pazarcık ilçe merkezindeki jandarma,kaymakamlık,ulucami inşaatlarında bir an önce bitmesi için çalışmaların kısa zanmanda bitirileceğini Pazarcık ilçesinin yaşanabilir kent olarak bölgenin cazibe merkezi olacağını yakında küçükbaş hayvan pazarı,büyükbaş hayvan pazarı birçok yerlere kapalı sabit pazar yerleri inşaatlarına da yakında başlıyacaklarını belirtti.
Başkan Bozdağ yaptığı açıklamada evi olmayan birçok dar gelirli vatandaşlar içinde 140 adet toplu konut inşaatı ile ilçeye yakışır devlet hastanesinin yapımı içinde çalışmaların devam ettiğini belirtti.
Başkan Bozdağ "Biz göreve gelmeden daha önce iş makinelerinin bile Gaziantep'ten kiralanırken,şimdi ise belediyemizce son model ve teknolojik makina farkımız oldu."
Başka Hamdi Bozdağ yaptığı açıklamada başta başbakan yardımcımız Veysi Kaynak, içisleri komisyon başkanı Celaleddin Güvenç ile ve de milletvekillerimizden çok büyük destek aldıklarını söyledi.

MaraşMedyaMerkezi.com
Marasmedya.com
Kahramanmaraşspor.com
MaraşHaberler.com 
Sütçüimam.com
Dulkadiroğlu.com
FatihErkoç.com
Onikişubat.com
46Haber.com

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz