ÖZEL HABER Haberleri Tümü

KANBUR; BİR YERDE BAŞARISI VARSA TAKIM RUHU VARDIR

 167 yıl önce Maraş’tan uzanan dondurma büyüsü ile Türkiye’nin dört bir yanına yeni şubeleri ile büyüyen Mado Türkiye’de ki şube sayısını 315’e çıkarmanın ve hızlı büyümenin gururunu yaşamasının yanı sıra geleneksel lezzetlerini bozmadan sektörün öncüsü olmasını devam ettiriyor.


Yeni hedeflere koşan Mado takım ruhu içerisinde gelecekte ki hedeflere koşar adımlarla gidiyor.

Mado Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kanbur İstanbul merkez’de ki binasında a takımı ve kurmayları ile bir araya gelerek istişare toplantısı yaparak görüş alış verişinde bulundular.

Toplantıda konuşma yapan Mehmet Kanbur;

Bizim daha da büyük olmamız için takım ruhu ile birlikte mücadele ederek hedef noktamıza ulaşmalıyız. Öncelikle yeni müşteriler elde ederken şimdi ki müşterilerimizi ve bayilerimizi de elimizde tutmak çok önemlidir. Birlikte koordine olarak çalışmak o takımın çimentosudur çünkü takım ruhu para ile satın alınamaz bir yerde başarı varsa takım ruhu ile çalışmak vardır tek başına ve tek düşünce işe yaramaz takımı takım yapan birlik ve beraberlik duygusudur. Takım üyeleri aynı zamanda hem birey olmalı hem de takımı ile tek vücut olmaları gerekmektedir. Takım olmak demek aynı değerleri paylaşıp ortak bir hedefe kilitlenmek demektir. Başarılı olmak için takım ruhu şarttır iyi bir takım sadece iyi oyuncularla değil iyi bir takım olmak için ruh’ta gereklidir. Çok pahalı yıldız oyuncuları ferdi oynatırsanız o takım başarısız olur. Her şeyden önce gönüllü birlik beraberlik içerisinde çalışmakla olur.
En başarılı futbolcuları bir araya getirebilirsiniz ama kadrolaşmada takım ruhu yoksa orada bir kopukluk vardır hiçbir zamanda başarı söz konusu olamaz. Takım ruhu insanların egolarını ikinci plana atıp takımın başarısı için mücadele edilmesi ile elde edilir. Dedi.

MedyaMerkezi.com
kahramanmaraşspor.com

MaraşHaberler.com 
ÖzürDilerim.com
Sütçüimam.com
dulkadiroğlu.com
FatihErkoç.com
onikişubat.com
46Haber.com

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz