EĞİTİM Haberleri Tümü

KSÜ WUSHU KUNGFU TAKIMINDAN REKTÖR DEVECİ'YE ZİYARET


4-14 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya’daŞehit Muhammet Oğuz Kılıç anısına düzenlenen Türkiye Minikler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Bay-Bayan Sanda ve TaoluWushu Şampiyonasında genç bayanlar 45 kiloda Türkiye Şampiyonu olan Neris Mert, Yıldız Erkekler 35 kiloda Türkiye 3.’lüğü elde eden Semih Akpolat ve KSÜ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ve Mezunları Derneği Wushu Kungfu Takımı antrenörü Ahmet Gözükara’yı Rektörlük Makamında kabul eden Rektör Deveci, sporcuları tebrik ederek başarılar diledi.

Elde edilen başarının kendilerini son derece gururlandırdığını ifade eden Rektör Deveci, “KSÜ yönetimi olarak göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bütün spor branşlarına üniversite imkânları ölçüsünde destek verdik. Geçtiğimiz günlerde faaliyete geçirdiğimiz Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ve Mezunları Derneği çatısı altında farklı branşlarda lisanslı sporcularımızla turnuvalara katılmaya başladık. Verilen emeklerin olumlu neticelerini görmek memnuniyet verici.Spora verilen destek artarak devam edecek.” dedi.

KSÜ mezunları ve mensuplarını KSÜ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ve Mezunları Derneğine üye ve destek olmaya davet eden Rektör Deveci, verilen katkılarla elde edilen başarıların da artacağını söyledi.

Rektör Deveci, ziyaretin anısına KSÜ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ve Mezunları Derneği Wushu Kungfu Takımı sporcularına çeşitli hediyeler takdim etti.
 
Maraşmedyamerkezi.com
Kahramanmaraşspor.com
MaraşHaberler.com 
ÖzürDilerim.com
Sütçüimam.com
Dulkadiroğlu.com
FatihErkoç.com
Onikişubat.com
46Haber.com

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz