EĞİTİM Haberleri Tümü

Ksü; Diş Hekimliği Fakültesi açıldı

 Konu hakkında AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri İletişim Ofisinden yapılan yazılı açıklamada şu görüşlere yer verildi: "Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi bünyesinde bulunan Diş Hekimliği Fakültesi bu yıl alacağı 60 öğrenci ile eğitim-öğretime başlıyor.   Fakültenin öğrenci alımı bu yıl ki tercih kılavuzunda yer almıştır. 

Diş Hekimliği Fakültesi’nin hasta kabulüne başlamasına yönelik olarak yürüttüğümüz girişimler netice verdi. AK Parti Milletvekilleri olarak yaptığımız girişimler neticesinde Sağlık Bakanlığı, Sütçü İmam Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine hasta kabulünün yapılması için resmi prosedürü tamamladı.  Sağlık Bakanlığı’nın resmi yazısının ardından Sütçü İmam Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde hasta kabulüne başlayacaktır.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri olarak yaptığımız çalışmaların olumlu neticelenmesinden dolayı Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca başta olmak üzere Sağlık Bakanlığı bürokratlarına şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğüne teşekkür ediyoruz. Hizmetin en güzeline layık olan hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun."


Maraş Medya  

kahramanmarasspor.com 

maraşhaberler.com   

özürdilerim.com 

sütçüimam.com  

dulkadiroğlu.com  

fatiherkoç.com  

onikişubat.com 

46haber.com 

Kaynak: Manşet GazetesiPaylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz